15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 28
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #3875
    MVA admin
    Adminisztrátor

    Amennyiben kérdése, felvetése van, kérjük ide rögzítse.

    #3886
    ALBERT ERIKA
    Felhasználó

    Üdvözlöm!
    Arról szeretnék tájékozódni, hogy lehet-e már tudni-sejteni a képzés várható időpontját?
    Köszönöm.
    A.Erika

    #3887
    Szeri Gabriella
    Felhasználó

    A motivációs vizsgálatnál kapásból ez fogad: “Ön öt alkalommal beküldte az űrlapot, nincs több beküldési lehetősége.” – Még egyszer sem töltöttem ki…
    A képzési igényfelmérés űrlapján, a legelső “kérdésnél” jó lenne egyértelműsíteni – mi az a TSZ állapot?
    Elképzelhető, hogy Támogatási Szerződés, ahol legtöbben a programba vont állapotban vagyunk, amiből a motivációs vizsgálat, stb. után képzésbe vont állapot lesz.
    Nem kaptunk visszajelzést a kompetenciavizsgálat eredményéről (jó, nem is nagyon kérdéses, de ígérve volt).

    #3888
    Szeri Gabriella
    Felhasználó

    Közben megtaláltam a kompetenciafelmérés eredményét. Nem azt kerestem, de ráakadtam.

    #3889
    MVA admin
    Adminisztrátor

    A közbeszerzés eredményes, a KISOSZ 2019.03.19_én jelzi majd számunkra, hogy mikor indulnak pontosan a képzések.

    Ki kell lépni és újra belépni, utána zavartalanul tölthető az űrlap.

    TSZ állapot: magától érthetődő a funkció.

    Horváth László

    #3939
    Szeri Gabriella
    Felhasználó

    Igenigen – nem kattintottam a sorra (TSZ állapot) – de már rendben, hogy ad választható verziókat.
    (Így legalább más is kattintani fog, nem problémázni, mint én.) 🙂

    #4002
    Kiss Kata
    Felhasználó

    Kedves MVA Admin!

    Érdeklődni szeretnék, hogy miután beküldtem a motivációs vizsgálatra adott válaszaimat 1-10-ig, mi a következő teendőm? Értesíteni fognak, amennyiben a kérdések második része is elérhetővé válik kitöltésre (11-21)?
    Továbbá, a kétoldalúan aláírt szerződésem másolatát szükséges-e valahova feltöltenem? Nem találtam ilyen felületet, de úgy gondolom, talán fontos lehet.

    Segítségét, válaszát előre is nagyon szépen köszönöm!

    Üdvözlettel,

    Kata

    #4003
    Kósz Jenő
    Felhasználó

    Hol található meg a kompetencia-mérés eredménye?

    #4070

    Kedves MVA Admin!

    Nem találom a linket, hogy mikor lehet menni legközelebb Pécsen kompetenciamérésre. Tudna segíteni?

    Köszönöm!

    #4121
    MVA admin
    Adminisztrátor

    Kompetenciamérés eredménye itt lesz elérhető, a feldolgozás folyamatos, ha még nem látja, kérjük türelmét, képzésindulásig közzétesszük.
    https://www.vallalkoznierdemes.hu/regisztracio-e-ugyintezes/#statusz-doc

    Kompetenciamérések:
    https://www.vallalkoznierdemes.hu/regisztracio-e-ugyintezes/#kompetenciameres

    #4125
    ALBERT ERIKA
    Felhasználó

    Tisztelt MVA admin!

    Honnan tudhatom, hogy az általam kitöltött és elküldött motívációs űrlap nyilvántartásukba beérkezett? Az első kitöltésem-küldésem után kaptam egy email-t melyben az volt hogy nem látható a nyilvántartásukban, pedig jött visszaigazolás a küldés végeztével.
    Köszönöm.

    #4150
    MVA admin
    Adminisztrátor

    Albert Erika!
    Legelső kitöltő volt, azt a verziót küldte be, mely nem a mostani, ezért kapta az e-mailt. Ha most átnézi válaszait és beküldi, fog kapni e-mailt a frissített adatokkal.
    Horváth László

    #4152
    MVA admin
    Adminisztrátor

    Kérdés:
    Érdeklődni szeretnék, hogy miután beküldtem a motivációs vizsgálatra adott válaszaimat 1-10-ig, mi a következő teendőm? Értesíteni fognak, amennyiben a kérdések második része is elérhetővé válik kitöltésre (11-21)?
    Válasz:
    A 11-21 kérdések is elérhetőek. Nem értem igazából a kérdést.

    Kérdés:
    Továbbá, a kétoldalúan aláírt szerződésem másolatát szükséges-e valahova feltöltenem? Nem találtam ilyen felületet, de úgy gondolom, talán fontos lehet.
    Nem szükséges feltölteni, de jó ötlet, lehet hogy kialakítunk egy ilyen felületet a jelentkezőknek, ahol tárolhatnak programhoz tartozó dokumentumokat.

    Üdvözlettel:
    Horváth László

    #4153
    ALBERT ERIKA
    Felhasználó

    Tisztelt MVA Admin!

    Arról tudna nekem információt adni, hogy az általam beküldött motívációs vizsgálat látható-e Önöknél a nyilvántartásukban?

    Köszönöm.

    #4156
    Szeri Gabriella
    Felhasználó

    A motivációs vizsgálat 11-21 kérdéseit én sem látom.
    A 10-es kérdések legvégén két választási lehetőség van – “előző” és “beküldés”. Kiléptem, beléptem, de ez ettől sem változott, nem tudom kitölteni.

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 28
  • Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.